Dołącz do grona naszych fanów na Facebooku i bądź na bieżąco!

Polub nasz Fan Page na Facebooku i bądź na bieżąco z nowościami oraz promocjami.

tripadvisor icon

O NAS - czyli kim i gdzie jesteśmy?

 

Rowery Zakopane w Bikedoo.pl - Już od kilku lat z sukcesem organizujemy rowerowe wycieczki dla Turystów w Zakopanem. Każda z naszych wycieczek wyróżnia się unikalnymi doznaniami.

Lato to wyjątkowy czas, idealny na rowery w Zakopanem. Dlatego, każdego dnia organizujemy wyjątkowe wycieczki rowerowe w Zakopanem i w Tatrach z Przewodnikiem. Poznaj Zakopane, jakiego nie znałeś - z perspektywy dwóch kółek.

BIKEDOO.pl to nie jest zwykła wypożyczalnia rowerów w Zakopanem - my pragniemy zabrać Państwa na prawdziwą rowerową PRZYGODĘ! Oferujemy bezpieczne, stale serwisowane rowery marki Giant oraz wszelkie niezbędne wyposażenie. Wyróżnia nas także wysoka jakość obsługi, zawsze pragniemy sprostać oczekiwaniom swoich Klientów rowerzystów. Wycieczki rowerowe w Zakopanem, Dolinie Chochołowskiej oraz inne w naszej ofercie to super pomysł na udany, aktywny dzień. Nasi Przewodnicy zadbają także o to, by podczas wycieczki nie zabrakło ciekawostek o Podhalu. By było jeszcze milej, usiądziemy także wspólnie przy ognisku.

 

 

Baza BIKEDOO znajduje się na szczycie Gubałówki przy Butorowy Wierchu - ul. Droga Zubka 40, Zakopane. Wyjedz na Gubałówke kolejką PKL i kieruj się w lewo od stacji kolejki Gubałówka - 1200 metrów za wyciągiem krzesełkowy Szymoszkowa - obok Parkingów.