Przez Redakcja

zaglądam tu zawsze kiedy tylko mogę

Dzięki uprzejmości zarządu mogliśmy spędzić bardzo miły wieczór, morsujac w śniegu i wygrzewac sie w saunie co uwazam za genialną atrakcje Jesli chodzi o stok to warunki również zawsze sa wspaniałe i zaglądam tu zawsze kiedy tylko mogę POLECAM

Przez Redakcja

Jeżdżę na nartach i jestem zachwycona miejscem

Jeżdżę na nartach i jestem zachwycona miejscem. Tak fajnej miejscówki dla rodziny lubiącej narty, łyżwy jeszcze nie miałam. Przemiły i pomocny personel hotelu i restauracji, wypożyczalni. Świetni instruktorzy, tak profesjonalnych jeszcze nie spotkałam. Doskonałe miejsce do nauki dla początkujących ale i szlifujących technikę.

Przez Redakcja

Super miejsce

Super miejsce na rower bieganie grzybobranie spacer, jest restauracja można zjeść wypić piwko:) to latem a zimą oczywiście narty, jest lodowisko wypożyczalnia sprzętu.

Przez Redakcja

świetny widok na okolicę i Kielce

Stok usytuowany jest na zboczu Góry Pierścienicy ( 367 m n.p.m. ) nazywany jest potocznie Skocznią ze względu na to, że do roku 2006 istniała tu skocznia narciarska. Długość stoku wynosi ok. 500 metrów, a przeznaczony jest raczej dla narciarzy początkujących. Stok jest oświetlony i naśnieżany a wyjazd zapewnia wyciąg orczykowy. Ze szczytu stoku mamy świetny widok na okolicę i Kielce.